Wypadające włosy? Zapomnij o tym dyskomforcie!

Firma tianDe intensywnie rozwija się na całym świecie. Specyfiki te cieszą się popularnością nie tylko wśród osób indywidualnych ale także profesjonalistów - salonów urody i nie tylko! Niedawno, w jednym z prestiżowych programów telewizyjnych na antenie telewizji polskiej można było ujrzeć preparaty tianDe do pielęgnacji osłabionych włosów - mowa tu o masce i szamponie z korzeniem żeńszenia! Tymi produktami zachwycają się eksperci, którzy widzą spektakularne efekty! Problem z wypadaniem włosów? Czas zapomnieć, o tym dyskomforcie. Ktokolwiek zastosował, wie, że można się uzależnić, oczywiście w pozytywnym tego znaczeniu.

Nie jestem specjalistą w pielęgnacji włosów, jednak z wieloma współpracuję odnośnie w/w kosmetyków azjatyckich tianDe.

W fryzjerstwie nie chodzi o to, by zrobić tylko dobrą stylizację czy koloryzację, ale tak jak w makijażu, ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Jeśli nie zadbamy o włosy, nie skończy się to zbyt dobrze. Codziennie narażamy je na uszkodzenia, przesuszenia - urządzenia elektryczne wspomagające (lokówki, prostownice, suszarki itp), zmiana temperatur, suchość powietrza (klimatyzacja i inne nawiewy) - to wszystko ma wpływ na ich stan. Warto zwrócić uwagę na to co kupujemy, czyli nie tylko na znaną markę promowaną w ekskluzywnych magazynach, ale przede wszystkim wysokiej jakości komponenty i skuteczne działanie, a to wszystko mają produkty marki tianDe.

Dlaczego żeń-szeń?

W starożytnej medycynie wschodu żeń-szeń uznawany jest za korzeń długowiecznego życia. Obecnie stosowany w wielu kosmetykach marki tianDe. Drogocenne właściwości zostały docenione nie tylko przez Kobiety. Odmładza skórę, zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu a także przyspiesza porost włosów!

Pierwsze efekty?

Skuteczność w walce z wypadaniem włosów nigdy nie będzie określona tym samym czasem, u każdej osoby proces regeneracji jest zupełnie inny. W zależności też, gdzie leży przyczyna. Bywa tak, że dla jednej osoby wystarczy pół butelki, a dla innej dwie lub trzy. Natomiast efekty są ogromne! Widzę to, u wielu Klientów... a największą rekomendacją są dalsze polecenia.

Zadowoleni użytkownicy?

Uczestniczę w wielu targach kosmetycznych, nie spotkałam się z niezadowoleniem tych preparatów, wręcz przeciwnie - pozytywny odzew jest spory. Dlatego nie zadziwia mnie już fakt, że nawet w prestiżowych gabinetach kosmetycznych można zauważyć na półkach szampony i maski z korzeniem żeń-szenia.

Wypadanie, łysienie... co jeszcze?

Oczywiście oprócz właściwości zdrowotnych, szampon doskonale oczyszcza włosy, ukazując nam to podczas codziennego mycia. Pokochają go osoby, które stosują wiele preparatów do stylizacji włosów - pasty, woski, lakiery, olejki itp. Włosy po kąpieli są lekkie, odświeżone i oczyszczone. Co prawda jest to seria przeznaczona dla osób z problemem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ich codziennie do każdego typu włosów.

Wydajność?

Wszystkie kosmetyki azjatyckie marki tianDe są skoncentrowane, dlatego też są niezwykle wydajne. Uważam, że są bezkonkurencyjne, nie tylko pod tym względem.

_______________________________

Beata Kowalska, Make-up Artist & Beauty Advisor