…po drugiej stronie lustra…

Alicja w krainie czarów...? Tak można zatytułować ostatnią sesję zdjęciową jaka miała miejsce w magicznej pracowni sławnej Moniki Juraszek Małek, artystycznej fotograf, która jest znana ze swoich wyjątkowych, i innych niż wszystkie, prac.... Wspólnie stworzyłyśmy projekt, który zarazem miał przypominać sesję ślubną, ale wyglądać nieco inaczej... Udało się! A to wszystko za pomocą także innych artystycznych duszyczek - Ewy Szumińskiej - florystki, mnie Beaty Kowalskiej wizażystki, Dorotki naszej modelki i oczywiście Natalii Jureczko - właścicielki cudownych sukien ślubnych.

Chciałyśmy uzyskać klimat niczym z zaczarowanej bajki... I to co uzyskałyśmy jest niesamowite. Ilekroć spoglądam na te zdjęcia, cieszę się, że otaczają mnie tak wspaniałe osoby!

Jak można zauważyć na poniższych fotografiach, mamy tu dwie różne stylizacje - inne makijaże, bardziej kobiecy, zmysłowy a także tajemniczy z wyraźnym akcentem na usta.

Dominuje lekkość, świeżość i zmysłowość!

Fotograf: Monika Juraszek Fotografia / Makijaż: Beata Kowalska Make-up Artist www.piekniejsza.com / Stylizacja: Ewa Lenard & MeLove / Oprawa florystyczna: Pracownia Dekoratorska Dzika Róża Ewa Szumińska

 

Dodaj komentarz