Info

Beata Kowalska Make-up Artist

Ekspert w zakresie makijażu profesjonalnego. Wizażystka, szkoleniowiec oraz wykładowca akademicki.

Beata Kowalska Make-up Artist zakrywa niedoskonałości skóry, podkreślając urodę. Wykonuje makijaże dzienne, biznesowe a także ślubne i wieczorowe. Współtworzy projekty podczas sesji zdjęciowych oraz filmów reklamowych. Dba o wizerunek wielu polskich marek. Ambasadorka Make-up Atelier Paris, kosmetyków profesjonalnych, stosowanych przez najlepszych wizażystów na świecie. Efekty jej prac znalazły się w wielu renomowanych magazynach m.in Panna Młoda, Modny Śląsk, Make-up Trendy, Hair Fashion.

BNI POLSKA Biznes przez rekomendacje

BNI Polska

Członkini BNI Strategia

Piękniejsza Beata Kowalska Make-up Artist & Ambasador Make-up Atelier Paris

M.A.P

Ambasadorka marki

Piękniejsza Beata Kowalska Make-up Artist

LBC

Członkini Lady Business Club

bws_logo

BWS

Wykładowca akademicki

piekniejsza kwadrat

Piękniejsza

Założycielka marki

Największą satysfakcją jest dla mnie uśmiech i zadowolenie malowanej osoby niezależnie czy to Kobieta czy Mężczyzna... Taka sytuacja powoduje, że spełniam się jeszcze bardziej w tym co robię, a robię to co kocham...

Beata Kowalska Make-up Artist

Ukończyła prestiżowe szkoły i kursy u świetnych specjalistów, i w dalszym ciągu się rozwija... Tworzy kreatywne wizje i projekty, łącząc także pasje innych profesjonalistów... Wspiera także liczne akcje charytatywne, jak wspomina "... Uwielbiam pomagać innym, często niewiele może tak wiele..."

Beata wielokrotnie wykonywała makijaże do kalendarzy charytatywnych na szczytne cele m.in kalendarz gwiazd pod patronatem fundacji na rzecz prof. Zbigniewa Religi oraz magazynu Business Woman & Life a także wielu innych.

Beata Kowalska

Uczy sztuki makijażu

Wizażystka, ale także szkoleniowiec. Uczy makijażu prowadząc profesjonalne szkolenia dla wizażystów oraz kosmetologów od stopnia podstawowego po zaawansowany.

Potrafi umiejętnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Doskonale zna pracę w tym zawodzie i wie, w jaki sposób przekazywać tajniki perfekcyjnego makijażu.

Poza szkoleniami dla osób, które chcą rozwijać się w zakresie makijażu, Beata Kowalska Make-up Artist prowadzi liczne warsztaty dla osób indywidualnych, które chcą nauczyć się sztuki makijażu lub udoskonalić umiejętności.

Takie warsztaty prowadzone są w formie zajęć indywidualnych oraz grupowych. Beata Kowalska Make-up Artist opracowała własny program, dzięki któremu Kobiety nie tylko czują się pięknie, ale także potrafią samodzielnie wykonać wymarzony makijaż.