Botoluxe – niezbędnik nie tylko wizażysty

Jako wizażysta dbam nie tylko o makijaż ale także o odpowiednią pielęgnację bezpośrednio przed jego wykonaniem.

Tworzę makijaże dla nastolatek, Kobiet po dwudziestym roku życia, Kobiet dojrzałych, mężczyzn - jednak w zależności od wieku, stanu skóry przy każdym makijażu używam innych produktów zarówno pielęgnacyjnych jak i kolorowych.

Co zrobić, gdy cera nie jest już tak promienna jak niegdyś? Przeszkadzają zmarszczki, bruzdy wokół oczu? Czy jest sposób aby bezinwazyjnie ten problem zniwelować?

Botoluxe - niezbędnik nie tylko wizażysty, ale także Każdego z Nas nie tylko Kobiet ale i Mężczyzn, Każdego kto odczuwa dyskomfort zmian skóry spowodowany biegiem lat...

Botoluxe, to wyjątkowy produkt, bez którego nie wyobrażam sobie pracy jako makijażystka. Wystarczy nałożyć odrobinę wypełniacza aby zobaczyć natychmiastowy efekt - wygładzenie skóry i wypełnienie zmarszczek, działające do 20 godzin. Takiego "wynalazku" szukałam, działającego zaraz po zastosowaniu.

botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza salon kosmetyczny SPA Katowice Centrum Makijaż ślubny Makijaż Biznesowy Makijaż odmładzający

Niepozorne, małe opakowanie jest bardzo wydajne, i choć jest w nim tylko 10 g produktu, nakładamy tylko odrobinę na wybrane partie skóry, czekamy chwilę - możemy odczuwać delikatne "mrowienie", ale jest to naturalny proces.

Pamiętajmy jednak, że Botoluxe to preparat wypełniający, i nie należy mylić go z kremem na skórę wokół oczu. Koniecznie należy zastosować krem nawilżający, jeśli tego nie zrobimy, kolejne produkty, zwłaszcza podkład, czy puder nie będą miały przyczepności na skórze twarzy.

botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza

Opinie naszych Klientek:

"Botoluxe to zbawienie dla mnie. Pierwszy raz użyłam produktu na evencie w Paris Women w Fashion House, a przyznam że nie wierzyłam w działanie. Pani Beata nałożyła krem na moje dosyć głębokie bruzdy na czole. Powiedziałam wtedy jak pomoże to kupuję, i stało się to, czego się nie spodziewałam, moje bruzdy zanikły, skóra wygładziła się, byłam w wielkim szoku, od razu kupiłam i cieszę się, że są takie wydarzenia organizowane, bo pewnie nigdy bym się nie dowiedziała o istnieniu tego botoluxu" Ania.

"Pani Beata wykonywała mojej córce makijaż ślubny, ja jako mama też chciałam wyglądać pięknie i kiedy zobaczyłam się w lustrze byłam w szoku, pozytywnym szoku, wiem, że zapytałam: gdzie moje zmarszczki? Pani Beata wytłumaczyła jaki produkt użyła, bez wahania kupiłam. Skończyłam jedno opakowanie i widzę znaczną różnicę, nie dowierzałam że w tak prosty sposób i niedrogi mogę aż takie efekty uzyskać" Małgorzata.

Jakie informacje o produkcie wskazuje producent? botoluxe , to środek odmładzający najnowszej generacji, nadający efekt "wypełnienia" zmarszczek. Kompleks składników o skierowanym działaniu poprawiają gęstość i elastyczność skóry. Wysokoaktywne peptydy sprzyjają redukcji zmarszczek mimicznych, działając jak botoks i zapobiegają powstawaniu nowych. Kwas hialuronowy i trehaloza błyskawicznie nasycają skórę wilgocią, wygładzając jej strukturę. Krem - filler pasuje tym osobom, które mają wyraźne zmarszczki mimiczne, ale także tym, kto dopiero zaczyna je dostrzegać.

Cena: 125,10 zł/10 g

Botoluxe podbił serca kosmetologów, wizażystów a także indywidualnych Klientów. Zdradzę Wam, że już niebawem pojawią się kolejne bestsellery, które są dostępne zagranicą i cieszą się ogromnym powodzeniem - żelowy botoluxe rewitalizujący oraz przeciwzmarszczkowy.

botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza

botoluxe wypełniacz zmarszczek kwas hialuronowy botox lifting wypełnienie zmarszczek krem wypełniający zmarszczki bruzdy kosmetyki naturalne medycyna wschodu medycyna naturalna tianDe Katowice Piękniejsza

Beata Kowalska, make-up artist