Ambasadorka marki Make-up Atelier Paris

Make-up Atelier Paris, jest marką kosmetyków profesjonalnych. Specyfiki te stosują najlepsi wizażyści na świecie! Fenomenalne produkty, dzięki którym zakryjemy niedoskonałości i podkreślimy urodę lub całkowicie odmienimy wizerunek!

Szeroki wachlarz asortymentu skierowany dla osób profesjonalnie zajmujących się makijażem twarzy oraz ciała. W ofercie znajdują się ekskluzywne kosmetyki – cienie, brokaty, kamuflaże, podkłady, pudry, róże, bronzery, pomadki oraz farbki.

Marka Make-up Atelier Paris jest niedostępna w sprzedaży ogólnej, nie znajdziemy jej w drogeriach czy perfumeriach. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma FOLARONI w Poznaniu, która organizuje liczne szkolenia i warsztaty dla Ambasadorów . Ponadto produkty tej marki można zakupić w wybranych sklepach internetowych np. www.piekniejszaTy.com

Pierwszy raz dowiedziałam się o tych kosmetykach w 2012 roku, zakochałam się w nich od pierwszego użycia.. wówczas nawet nie spodziewałam się, że może mnie spotkać tak duże wyróżnienie jak tytuł AMBASADORA marki Make-up Atelier Paris, zwłaszcza, że tj. odpowiedni proces… Obecnie w Polsce jest tylko 16 Ambasadorek, w tym4 na południu kraju, i ja – jedyna w Mysłowicach!

Make-up Atelier ParisProfessional cosmetics

Cieszę się, że mogę reprezentować firmę, z którą na co dzień pracuję, i znam te kosmetyki. Rekomenduję je, ponieważ je uwielbiam. 

Piękniejsza Beata Kowalska Make-up Artist & Ambasador Make-up Atelier Paris

M.A.P

Piękniejsza Beata Kowalska Make-up Artist

make-up

makeup

Professional

Dużym wyróżnieniem dla mnie jest tytuł Make-up Atelier Paris

Dodaj komentarz