Beata Kowalska Make- up Artist


Makijaż był jej pasją już w dzieciństwie, „... Kiedy moje koleżanki marzyły o poważnych zawodach, ja "bujałam w obłokach"...  a, gdy pytano mnie kim chcę zostać w przyszłości, bez wahania odpowiadałam – kreatorką wizerunku!  Uwielbiałam malować, doradzać i stylizować. Dorosłam i postanowiłam rozwijać się w tym kierunku”

Beata Kowalska Make-up Artist ukończyła prestiżowe szkoły i kursy u najlepszych specjalistów w Polsce, w dalszym ciągu dąży do perfekcji!

Doświadczenie zdobywała podczas wielu lat pracy tworząc makijaże na różne okazje. Twarz traktuje niczym płótno malarskie, a kosmetyki jako paletę barw. Beata jest wizażystką, która dobiera makijaż do typu urody, osobowości i stylizacji. Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ceni wysoką jakość i estetykę pracy. W jej kufrze znajdują się najlepsze kosmetyki profesjonalnych i selektywnych światowych marek. Niegdyś marzenie, dziś rzeczywistość – Beata sprawia, że każda Kobieta jest piękniejsza! Stąd też nazwa jej marki!

Beata Kowalska Make-up Artist kreuje wizerunek zarówno biznesowy, okazjonalny a także codzienny. Współtworzy projekty podczas sesji zdjęciowych czy filmów reklamowych. Uczestniczy w programach telewizyjnych. Efekty jej prac możemy podziwiać także w wielu renomowanych czasopismach.

Beata Kowalska Make-up Artist stworzyła także autorski program, dzięki któremu uczy sztuki makijażu. Szkolenia prowadzi zarówno dla osób indywidualnych oraz firm.  Warsztaty te cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród Kobiet „... Największym sukcesem dla mnie są szczęśliwe Kobiety, którym pomagam czuć się pięknie i to sprawia mi największą satysfakcję. To właśnie te Kobiety sprawiają, że to co robię jest najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć w swoim życiu. Często dostaję wiadomości z wykonanym makijażem i podziękowaniami, że jestem! To jest najwspanialsze!"

Beata Kowalska Make-up Artist poza światem wizażu, pasjonuje się także azjatycką filozofią piękna. Kosmetyki, które rekomenduje pomogły jej zwalczyć niedoskonałości skóry, wówczas trądzik. Od kilku lat współpracuje z gabinetami kosmetycznymi, jak podkreśla ma wiele indywidualnych Klientek. Obecnie tworzy sklep internetowy z tymi produktami. „... Mam nadzieję, że kosmetyki te podbiją świat! To cudowne uczucie kiedy preparaty kosmetyczne pomagają Twojej skórze, przynosząc ulgę... a w dłuższej perspektywie Twoje dotychczasowe problemy odchodzą w niepamięć.”