Dla Ciebie

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny, to nie byle jaki makijaż! Cechuje go elegancja i trwałość. Niezwykle trudny w wykonaniu, gdyż zawiera w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego, fotograficznego i telewizyjnego. Podkreśla urodę, zakrywa ewentualne niedoskonałości skóry, ale nie jest maską! Makijaż ślubny idealnie komponuje się z całością - typem kolorystycznym, stylizacją, dodatkami a przede wszystkim osobowością. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych kosmetyków makijaż ślubny będzie nieskazitelny od momentu wykonania, aż po demakijaż.

 • Makijaż ślubny, koszt usługi 150 zł.
 • Makijaż ślubny z pakietem SPA, koszt usługi 250 zł.
MAKIJAŻ PRZEDŚLUBNY

Ślub, to dzień pełen wrażeń... Aby zaoszczędzić niepotrzebnego stresu związanego z makijażem, warto skorzystać z makijażu przedślubnego tzw. "próbnego".

Makijaż przedślubny trwa dłużej, poprzedzony jest krótkim wywiadem, dzięki któremu stworzę perfekcyjny i idealny makijaż ślubny.

 • Makijaż przedślubny, koszt usługi 150 zł.
 • Makijaż przedślubny z pakietem SPA, koszt usługi 250 zł.

Więcej informacji o makijażu próbnym znajdziesz tutaj.

MAKIJAŻ ŚLUBNY FOTOGRAFICZNY

Fotografie ślubne, to nie tylko zdjęcia ale przede wszystkim wspomnienia przepełnione emocjami - pamiątka na całe życie... Dlatego istotne znaczenie odgrywa profesjonalnie wykonany makijaż nie tylko w dzień ślubu, ale także podczas plenerowej sesji zdjęciowej.

Makijaż fotograficzny powinien spełniać określone warunki, aby nieskazitelnie prezentować się przed obiektywem. Zalecam podkreślić zarówno oczy i usta.

 • Makijaż fotograficzny, cena usługi 150 zł.
 • Makijaż fotograficzny z pakietem SPA, cena usługi 250 zł.
MAKIJAŻ MĘŻCZYZN

Makijaż mężczyzny to zupełnie inny rodzaj makijażu. Wykonywany innymi metodami. Lekki, zakrywający niedoskonałości. Makijaż wyrównuje koloryt skóry a także dodaje świeżości. Nawilżone usta, podkreślone brwi i rzęsy.

 • Delikatne wygładzenie i zmatowienie skóry. Koszt usługi: 60 zł.
 • Wygładzenie i wyrównanie kolorytu skóry, zmatowienie. Koszt usługi: 100 zł.
 • Zakrycie niedoskonałości skóry, pełen makijaż. Koszt usługi: 150 zł.
WIZAŻYSTKA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Ślub, to wyjątkowy dzień. Dlatego abyś wyglądała nieskazitelnie przez cały czas możesz skorzystać ze mnie jako Make-up Artist na wyłączność. Tego dnia jestem tylko dla Ciebie... towarzyszę podczas przygotowań, ceremonii kościelnej i przyjęcia weselnego. Wykonam makijaż, ale także będę czuwała nad całością...

Usługa wizażu na wyłączność może być świetnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich gości.

MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż dzienny należy dostosować nie tylko do typu urody, osobowości, ale także codziennego stylu życia, stylizacji ubioru i okazji. Makijaż ten cechuje elegancja, lekkość i staranność wykonania.

 • Subtelny makijaż dzienny, koszt usługi: 150 zł
MAKIJAŻ ODMŁADZAJĄCY

Makijaż odmładzający to makijaż, który zakrywa niedoskonałości i dodaje rozświetlenia. Zapewne zauważyłaś, że Twoja skóra jest zupełnie inna jak niegdyś? Stres, zmęczenie, te cechy niekorzystnie wpływają na codzienny makijaż. Szorstka skóra, w odcieniach szarości, a Ty nie czujesz się z tym zbyt dobrze? Nie martw się, wykonam dla Ciebie specjalny makijaż. Zastosuję odpowiednie triki i produkty. Zadbam też o pielęgnację. Jeśli będzie trzeba nałożę także odpowiednie maski regenerujące.

Pomagam odkryć atuty Każdej Kobiety, ukrywając to, co przeszkadza w tym, by czuć się pewnie. Uważasz, że atrakcyjne Kobiety mijają Cię na ulicy? Przekonaj się, że Ty również zasługujesz na to, by czuć się pięknie.

 • Makijaż odmładzający, koszt usługi 150 zł.
 • Makijaż odmładzający ze specjalną ampułką, koszt usługi 200 zł.
 • Makijaż odmładzający z pakietem SPA, koszt usługi 250 zł.
MAKIJAŻ WIECZOROWY

Zbliża się bal karnawałowy? Studniówka? Przyjęcie weselne? A może po prostu chcesz odmienić swój dotychczasowy wygląd metamorfozą w stylu Glamour? Masz dosyć nudy i stawiasz na intensywne kolory? Zależy Ci na znakomitej jakości i precyzji wykonania? Proponuję Ci zachwycający i jedyny w swoim rodzaju makijaż wieczorowy, który uczyni Cię Piękniejszą!

 • Makijaż wieczorowy, koszt usługi 150 zł.
 • Makijaż wieczorowy z pakietem SPA, koszt usługi 250 zł.

______________________

Usługa makijażu: przygotowanie skóry do makijażu / makijaż kosmetykami profesjonalnymi i selektywnymi/ zagęszczenie lub przedłużenie rzęs specjalnymi kępkami/ utrwalenie specjalistycznym preparatem.

Usługa makijażu z pakietem SPA: wspaniały rytuał wygładzający skórę i delikatny relaksujący masaż. Tak przygotowana skóra sprawi, że makijaż będzie doskonały! Zagęszczenie lub przedłużenie rzęs specjalnymi kępkami. Utrwalenie specjalistycznym preparatem. Zestaw upominków. Regeneracja także skóry dłoni.

 

Pracuję na najlepszych kosmetykach renomowanych marek: