Makijaż próbny, czy warto?

Ślub, to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu! Marzymy o tym by był wyjątkowy, niezapomniany. A my, jako Kobiety pragniemy wyglądać nieskazitelnie i pięknie!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam kilka cennych porad dotyczących makijażu próbnego.

_____________________

Czy warto wykonać makijaż próbny?

Zdecydowanie tak. W dzień ślubu czas mija błyskawicznie. Dodatkowo ogarnia nas stres związany z przygotowaniami. Niepotrzebne jest zdenerwowanie związane z makijażem. Pamiętaj, że makijaż ślubny bez próbnego, trwa o wiele dłużej!

_____________________

Makijaż próbny, to nie tylko makijaż...

... to także rozmowa z Tobą - daj się odrobinę poznać. Opowiedz o codziennej pielęgnacji - to właśnie ona jest sekretem pięknego makijażu!

Jak zachowuje się Twoja skóra w ciągu dnia, wiesz doskonale tylko Ty - opowiedz o tym...

Przyzwyczajenia? Osobowość? Stylizacja? Motyw przewodni? Te wszystkie elementy są niezwykle ważne, by wykonać profesjonalny makijaż.

_____________________

Makijaż próbny, przygotuje Cię do makijażu ślubnego...

Dokładnie tak! Podstawą perfekcyjnego makijażu jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Często zdarza się, że skóra wymaga intensywnej regeneracji i odżywienia. Wykonując makijaż próbny jesteś w stanie poprawić kondycję skóry, tak aby w dzień ślubu wyglądać doskonale!

_____________________

Jak wygląda makijaż próbny?

Makijaż próbny, to przede wszystkim czas... rozmowa... przedstawiam Ci dwie wstępne propozycje wykonując makijaż oczu. Wybierasz, to co uważasz za najlepsze. Następnie zmywam całość i wykonuję makijaż od podstaw... Utrwalam specjalistycznym preparatem, na życzenie doklejam kępki rzęs.

_____________________

Ile czasu potrzebuję na wykonanie makijażu próbnego?

Makijaż próbny zajmuje aż 100 - 150 minut!

_____________________

Czy makijaż próbny wykonywany jest na gorszej jakości kosmetykach?

Nie! Makijaż próbny, wykonywany jest na tej samej jakości kosmetykach profesjonalnych i selektywnych, odpornych na wodę, pot oraz łzy! Nie martw się - makijaż będzie trwały!

_____________________

Kiedy najlepiej wykonać makijaż próbny?

Makijaż próbny warto wykonać przynajmniej na miesiąc przed ślubem, wówczas jestem w stanie dobrać odpowiednią pielęgnację, zaproponować zabiegi kosmetyczne, by zadbać o prawidłowy poziom nawilżenia skóry.

_____________________

Jeśli czujesz się źle bez opalenizny...

... możesz skorzystać z wielu dostępnych rozwiązań - klasyczne kąpiele słoneczne, solarium, opalanie natryskowe, balsamy koloryzujące... ale pamiętaj - z umiarem!

Nie zapominaj o intensywnym odżywieniu skóry, pij także dużo wody.

_____________________

Beata Kowalska, Make-up Artist

Comments are closed.