Makijaż próbny, czy warto?

Ślub, to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu! Marzymy o tym by był wyjątkowy, niezapomniany. A my, jako Kobiety pragniemy wyglądać nieskazitelnie i pięknie!

Dlatego myśląc o Tobie, przygotowaliśmy kilka cennych porad dotyczących makijażu próbnego/ przedślubnego.

 

Czy warto wykonać makijaż próbny?

Wielokrotnie spotykamy się z zapytaniem, czy warto wykonać makijaż próbny przed ślubem? Odpowiadamy jednogłośnie "zdecydowanie TAK", dlaczego? Makijaż próbny, to nie tylko makijaż, ale także spotkanie informacyjne. Wówczas możemy bliżej poznać Twoje upodobania, marzenia i oczekiwania, abyś w dzień ślubu wyglądała nie tylko pięknie, ale też czuła się wyjątkowo! Podczas spotkania przeprowadzamy wywiad, dzięki czemu zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a wszystko po to, by zaoszczędzić niepotrzebnego stresu w dzień ślubu.

Makijaż próbny, to nie tylko makijaż...

... to także rozmowa z Tobą - daj się odrobinę poznać. Opowiedz o codziennej pielęgnacji - to właśnie ona jest sekretem pięknego makijażu!

Jak zachowuje się Twoja skóra w ciągu dnia, wiesz doskonale tylko Ty - opowiedz o tym...

Przyzwyczajenia? Osobowość? Stylizacja? Motyw przewodni? Te wszystkie elementy są niezwykle ważne, by wykonać profesjonalny makijaż.

Makijaż próbny, przygotuje Cię do makijażu ślubnego...

Dokładnie tak! Podstawą perfekcyjnego makijażu jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Często zdarza się, że skóra wymaga intensywnej regeneracji i odżywienia. Wykonując makijaż próbny jesteś w stanie poprawić kondycję skóry, tak aby w dzień ślubu wyglądać doskonale!

Jak wygląda makijaż próbny?

Makijaż próbny, to przede wszystkim czas... rozmowa... przedstawiamy Ci dwie wstępne propozycje wykonując makijaż oczu. Wybierasz, to co uważasz za najlepsze. Następnie zmywamy całość i wykonujemy makijaż od podstaw... Utrwalamy specjalistycznym preparatem, na życzenie doklejamy kępki rzęs.

Ile czasu potrzebujemy na wykonanie makijażu próbnego?

Makijaż próbny zajmuje aż 100 - 150 minut!

Czy makijaż próbny wykonywany jest na gorszej jakości kosmetykach?

Nie! Makijaż próbny, wykonywany jest na tej samej jakości kosmetykach profesjonalnych i selektywnych, odpornych na wodę, pot oraz łzy! Nie martw się - makijaż będzie trwały!

Kiedy najlepiej wykonać makijaż próbny?

Makijaż próbny warto wykonać przynajmniej na miesiąc przed ślubem, wówczas jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią pielęgnację, zaproponować zabiegi kosmetyczne, by zadbać o prawidłowy poziom nawilżenia skóry.

Jeśli czujesz się źle bez opalenizny...

... możesz skorzystać z wielu dostępnych rozwiązań - klasyczne kąpiele słoneczne, solarium, opalanie natryskowe, balsamy koloryzujące... ale pamiętaj - z umiarem!

Nie zapominaj o intensywnym odżywieniu skóry, pij także dużo wody.

Pozdrawiamy, team Piękniejsza <3

Comments are closed.