Ambasadorka marki Make-up Atelier Paris

Make-up Atelier Paris, marka niezwykle ceniona w zakresie makijażu profesjonalnego. To właśnie na tych kosmetykach pracują najlepsi wizażyści świata! Marka wielokrotnie nagradzana, a preparaty te dają spektakularne efekty.

Tytuł Ambasadora Make-up Atelier Paris to wyjątkowy przywilej zarezerwowany dla ekspertów, dlatego jesteśmy dumni, że to właśnie Beata Kowalska Make-up Artist została jedną z 16-stu oficjalnych Ambasadorek i zaledwie jedną z czterech na południu kraju!

"... to niezwykłe uczucie, kiedy na tle tylu profesjonalnych, polskich wizażystek wyróżniono właśnie mnie, to dla mnie zaszczyt reprezentować markę, która od pierwszego użycia urzekła mnie na tyle, że dziś nie wyobrażam sobie pracy bez tych specyfików! Jestem zachwycona działaniem tychże kosmetyków i cieszę się, że godnie mogę je reprezentować"

Make-up Atelier Paris to preparaty niedostępne w drogeriach, przeznaczone do profesjonalnego użytku. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Folaroni, która swoją siedzibę mieści w Poznaniu, tam też odbywają się wszelkiego rodzaju szkolenia dla Ambasadorów.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z ostatniej wizytacji u Folaroni. Oczywiście nie zabrakło szkoleń pełnych wartościowej wiedzy. Ponadto świetna atmosfera, nowe doświadczenia to kolejne z ważnych aspektów tego wyjazdu.


 

Pozdrawiamy, zespół Piękniejsza

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.